Balın Cilde Faydası - Bal Dünyası
25 Ocak 2015 Pazar 18:18
Balın Cilde Faydası
Tarih : 2011.10.28  15:40:42
Eski çağlardan beri birçok güzellik formülünün hammaddesi olarak kullanılan bal, başta güzelliğiyle efsaneleşen Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın en önemli güzlellik mazlemelerinden biri.
Yediğimiz tüm besinlerin ve bitkilerin cildimize ve sağlığımıza bir çok faydası vardır. Bu faydalı besinler arasında bal, kuru ciltler için bir mucizedir. Şimdi gelin hep birlikte balın cilde olan faydalarını öğrenelim.

Bal, hem sağlık hem güzellik için vazgeçilmez ve eşsiz kaynak. Arıların neden kaybolduğu tartışılırken, balın hem sağlık hem de güzellik için vazgeçilmez ve eşsiz kaynak olduğunu hatırlamakta fayda var. Çiçeklerin tozlarını birbirine taşıyarak döllenmelerini ve çoğalmalarını sağlayan arıların ürettiği bal, insanlar için en temel ve vazgeçilmez besin değerlerinden biri. Bazı bölgelerde kaybolduğu tespit edilen arıların yok olması haline birçok tür ortadan kalkacağı gibi eşsiz bir sağlık ve güzellik kaynağı olan baldan da mahrum kalacağız. Eski çağlardan beri birçok güzellik formülünün hammaddesi olarak kullanılan bal, başta güzelliğiyle efsaneleşen Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın en önemli güzlellik mazlemelerinden biri.


CİLDİ BESLİYOR

Bal cildi nemlendiriyor, besliyor, temizliyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Kısacası bal cildinize ihtiyacı olan her türlü hizmeti sunan bir mucize olmaya arılar var oldukça devam edecek.

www.baldunyasi.com

2433 kez okundu
Diğer APİTERAPİ Haberleri
Adres: Zeytinlik mh. Yakut sk. No:35 Bakırköy / İSTANBUL
 Telefon: (0212) 570 05 15  e-mail: web@balcisedat.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 84 Dün Gelen: 326 Toplam Ziyaretçi: 1444724
Copyright  2015 balcisedat.com
|
Sitemiz Arı Ürünleri Haberleri ve Yazıları Yayınlar.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri